Plugins - Yoast SEO - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (619 entries)

en: %1$s Extensions
hu: %1$s Kiterjesztések

en: %1$s Internal Linking Blocks
hu: %1$s belső összekapcsolási blokkok

en: %1$s Structured Data Blocks
hu: %1$s Struktúrált Adatblokk.

en: %1$s adds several columns to this page.
hu: %1$s több oszlopot ad ehhez az oldalhoz.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
hu: %1$s erőteljes beépített eszközökkel érkezik:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
hu: %1$s észlelte, hogy a(z) %3$s %2$s verzióját használjuk, kérjük frissítse a legújabb verzióra a kompatibilitási hibák elkerülése végett.

en: %1$s does not seem to be a valid %2$s verification string. Please correct.
hu: %1$s érvénytelen %2$s érvényesítő kódnak látszik. Kérjük javítani!

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
hu: %1$s nem helyes választás a tekintetben, hogy kinek kéne hozzáférnie a %2$s beállításokhoz. Érték visszaállítása az eredetire.

en: %1$s recommendations for you
hu: %1$s ajánlatai neked

en: %1$s settings
hu: %1$s beállítások

en: %1$s, Author at %2$s
hu: %1$s, Szerző | %2$s

en: %1$sFind out how to solve this problem on our help center%2$s.
hu: %1$sTaláld meg a megoldást a problémára a tudásbázisunkban%2$s.

en: %1$sGo to the Discussion Settings page%2$s
hu: %1$sTovább a Beállítások / Beszélgetések oldalra%2$s

en: %1$sReadability%2$s: %3$s
hu: %1$sOlvashatóság%2$s: %3$s

en: %1$sRun the indexation process on your server%2$s using %3$sWP CLI%2$s.
hu: %1$sLefuttatja az indexelési folyamatot az ön szerverén%2$s a %3$sWP CLI%2$s-t használva.

en: %1$sThis was reported by the %2$s plugin%3$s
hu: %1$sEzt a jelentést %2$s bővítmény küldte%3$s

en: %1$sYou can change the tagline in the customizer%2$s.
hu: %1$sA szlogen a Testreszabásban módosítható%2$s.

en: %d day | %d days
hu[0]: %d nap
hu[1]: %d nap

en: %d hour | %d hours
hu[0]: %d óra
hu[1]: %d óra

en: %d minute | %d minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: %s Archive
hu: %s Archívált

en: %s Archives
hu: %s Archívum

en: %s Columns
hu: %s Oszlopok

en: %s Posts Overview
hu: %s - Bejegyzések áttekintése

en: %s data found.
hu: %s adat található.

en: %s data not found.
hu: %s adat nem található.

en: %s data successfully imported.
hu: %s adat sikeresen importálva.

en: %s data successfully removed.
hu: %s adatok sikeresen eltávolítva.

en: %s did not detect any plugin data from plugins it can import from.
hu: %s nem talált olyan előző bővítményt, aminek az adatai importálhatóak.

en: %s does not seem to be a valid Twitter Username. Please correct.
hu: %s érvénytelen Twitter felhasználónév. Kérlek javítsd ki.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
hu: %s érvénytelen url. Kérjük javítani!

en: %s file
hu: %s fájl

en: %s had problems creating the database tables needed to speed up your site.
hu: A(z) %s problémái voltak a webhely felgyorsításához szükséges adatbázistáblák létrehozásával.

en: %s integration
hu: %s integrálás

en: %s is a required feature toggle argument.
hu: A(z) %s egy szükséges tulajdonság-váltó argumentum.

en: %s minute | %s minutes
hu[0]: %s perc
hu[1]: %s perc

en: %s notification | %s notifications
hu[0]: %s értesítés
hu[1]: %s értesítés

en: %s restored to default SEO settings.
hu: %s visszaállítva az eredeti SEO beállításokra.

en: %s settings to import:
hu: %s beállítások importáláshoz:

en: %s video tutorial
hu: %s Videó segédlet

en: &laquo; Back to Tools page
hu: &laquo; Vissza az Eszközök oldalra

en: (Opens in a new browser tab)
hu: (Új böngésző lapon nyílik)

en: (custom field)
hu: (egyedi mező)

en: (custom taxonomy)
hu: egyedi osztályozás

en: (if one exists)
hu: (Ha létezik)

en: (no parent)
hu: (nincs szülő)

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: 1 year free support and updates included!
hu: Ingyenes támogatás és frissítések egy éven át!

en: 301 Redirect
hu: 301-es átirányítás

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
hu: A helyettesítő változó nem kezdődhet a "%%cf_" vagy "%%ct_" karakterlánccal, mivel ez a WPSEO egyéni változóinak és taxonómiáinak vannak fenntartva. Próbálj másik, egyedi változónevet megadni.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
hu: A helyettesítő változó csak alfanumerikus (betűk és számok) karaktereket tartalmazhat, valamint aláhúzást és kötőjelet. Próbálj másik, egyedi változónevet megadni.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name unique.
hu: A helyettesítő változó ugyan ezzel a névvel már használatban van. Próbálj másik, egyedi változónevet megadni.

en: About Page
hu: Rólam Oldal

en: Academy
hu: Akadémia

en: Action
hu: Művelet

en: Activate %s
hu: %s aktiválása

en: Activate %s for your site on MyYoast
hu: Aktiváld %s az első honlapodat a MyYoast-on

en: Activate your subscription
hu: Feliratkozás aktiválása

en: Activate your subscription of %s
hu: %s előfizetés aktiválása

en: Activated
hu: Aktiválva

en: Activation failed:
hu: Az aktiválás nem sikerült:

en: Addon activated.
hu: A bővítmény aktiválva lett.

en: Addon activation failed because of an error: %s.
hu: A bővítmény aktiválása sikertelen a következő hiba miatt: %s.

en: Addon installation failed because of an error: %s.
hu: A bővítmény telepítése sikertelen a következő hiba miatt: %s.

en: Addon installed.
hu: A bővítmény telepítve lett.

en: Admin bar menu
hu: Admin menüsor

en: Admin only notice: this page does not show a meta description because it does not have one, either write it for this page specifically or go into the [%1$s - %2$s] menu and set up a template.
hu: Adminisztrátornak szóló figyelmeztetés: ez az oldal azért nem jelenít meg metaleírást, mert nincs megadva hozzá. Írjunk hozzá egyet vagy a [%1$s - %2$s] menüben állítsunk be egy sablont!

en: Advertiser Content Article
hu: Hírdetői cikk

en: All Readability Scores
hu: Olvashatóság összes pontszáma

en: All SEO Scores
hu: Összes SEO pontszám

en: All permalinks were successfully reset
hu: Minden közvetlen hivatkozást sikeresen visszaállítottunk

en: Allow Control
hu: Engedélyezés

en: Allow search engines to show this %s in search results?
hu: Megengedjük a kereső motoroknak, hogy mutassák a(z) %s a keresési eredményekben?

en: Allow us to track some data about your site to improve our plugin.
hu: Engedélyezze, hogy nyomon követhessünk néhány adatot a webhelyéről, hogy javíthassuk a bővítményünket.

en: Analyze this page
hu: Oldal elemzése

en: Archive title
hu: Archív cím

en: Archives for
hu: Archívumban

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
hu: Ön tagja a Google hírek szolgáltatásnak? Növelje oldala forgalmát a Google hírek optimalizálásával!

en: Article
hu: Cikk

en: Asterisk
hu: Csillag

en: Attachment caption
hu: Mellékelt képaláírás

en: Author first name
hu: Szerző keresztneve

en: Author last name
hu: Szerző vezetékneve

en: Baidu verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
hu: Baidu ellenörző kód csak betüket tartalmazhat, továbbá számokat, elválasztójelet és aláhúzásjelet (underscore) %s

en: Basic crawl settings
hu: Alapvető feltérképezési beállítások

en: Because of a change in your category base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
hu: Amennyiben az kategória név beállítást változtatod, néhány SEO adatot frissíteni kell.

en: Because of a change in your home URL setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
hu: A weboldal alapértelmezett URL -beállítások megváltozása miatt egyes SEO-adatait újra fel kell dolgozni.

en: Because of a change in your permalink structure, some of your SEO data needs to be reprocessed.
hu: A belső linkek felépítésében való változás miatt egyes SEO adatait újra kell feldolgozni.

en: Because of a change in your tag base setting, some of your SEO data needs to be reprocessed.
hu: Mivel változattál az URL beállításoaidon, néhány SEO adatot újra fel kell dolgoznunk.

en: Below are the technical details for the error. See %1$sthis page%2$s for a more detailed explanation.
hu: Alább található részletes technikai információ a hibáról. Bővebb magyarázatért kattints %1$side%2$s.

en: Below are your published posts' SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
hu: Az alábbiakban megtaláljuk a bejegyzés SEO értékeit. Most érkezett el az idő arra, hogy fejlesszük néhány bejegyzésünket!

en: Bing confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
hu: Bing ellenörző kód csak betüket A-tól F-ig tartalmazhat, ezenkívül csak számokat, elválasztójelet és aláhúzásjelent (underscore). %s

en: Blog Post
hu: Blogbejegyzés

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines and might slow down your site.
hu: Mind a %1$s , mind pedig a %2$s képes XML oldaltérképek létrehozására.Két XML oldaltérkép egyidejű használata nem tesz jót a keresőmotoroknak, hanem le is lassíthatják a weboldaladat.

en: Both %1$s and %2$s manage the SEO of your site. Running two SEO plugins at the same time is detrimental.
hu: %1$s és %2$s egyszerre kezelik a webhely SEO-ját. Hátrányos két SEO bővítményt egy időben futtatni.

en: Breadcrumbs Title
hu: Útvonal mutató címe

en: Bulk editor
hu: Tömeges szerkesztő

en: Bullet
hu: Pontok

en: Buy %s
hu: %s vásárlása

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keyphrases. It also comes with 24/7 personal support.
hu: Egyébként tudta-e, hogy van egy %1$sPrémium bővítményünk%2$s? Ez speciális funkciókat is tartalmaz, mint az átirányítás-kezelő és több kulcskifejezés kezelését is támogatja egy tartalmon belül. Továbbá 24/7 nonstop személyes támgatást biztosít.

en: Cannot get the size of %1$s because it is hosted externally.
hu: Nem lehetett meghatározni a méretét %1$s mert külsőleg van hostolva.

en: Cannot get the size of %1$s because of unknown reasons.
hu: Ismeretlen okból nem lehetett meghatározni a méretét %1$s.

en: Canonical URL
hu: Kanonikus URL-ek

en: Caption
hu: címke

en: Category
hu: Kategória

en: Category Title
hu: Kategória címe

en: Category description
hu: Ketegória leírás

en: Changing your permalinks settings can seriously impact your search engine visibility. It should almost %1$s never %2$s be done on a live website.
hu: Közvetlen hivatkozások megváltoztatása beállítása nagymértékben ráhat arra, ahogyan a keresők látnak majd. Éles honlapon %1$s soha sem %2$s javasolt.

en: Check links to this URL
hu: Linkek ellenőrzése ehhez az URL-hez

en: Check out %1$s
hu: Felkeresem a %1$s-t

en: Checkout Page
hu: Megrendelés Oldal

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
hu: Válassz egy weboldalt, amelynek a beállításai alapértelmezettek lesznek minden, a hálózatba felvett weboldal esetében. Ha az 'Egyik sem' (None) opciót választod, a bővítmény saját alapbeállításai lesznek használatban.

en: Clean
hu: Törlés

en: Clean up
hu: Takarítás

en: Cleanup of %s data failed.
hu: A %s adat eltávolítása sikertelen.

en: Clear Image
hu: Kép törlése

en: Close
hu: Bezárás

en: Collection Page
hu: Kollekció Oldal

en: Colon
hu: Kettőspont

en: Comments are displayed on a single page
hu: Hozzászólások egy oldalon vannak megjelenítve

en: Comments break into multiple pages
hu: Hozzászólások több oldalra lesznek rakva

en: Comments on your posts are displayed on a single page. This is just like we'd suggest it. You're doing well!
hu: A bejegyzésed alatti kommentek egy oldalon láthatóak. Pontosan úgy, ahogy javasoltuk. Nagyon jól csinálod!

en: Comments on your posts break into multiple pages. As this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend you disable it. To fix this, uncheck "Break comments into pages..." on the Discussion Settings page.
hu: A hozzászólások több oldalra vannak bontva. Erre 1000-ből egyszer van szükség, szóval azt tanácsoljuk, hogy ezt kapcsold ki. Ennek a javításához, vegyük ki a pipát a "Hozzászólások oldalakra bontása, úgy hogy" tétel elöl a pipát a Beszélgetés részben a Beállítások oldalon.

en: Configure %1$s's Open Graph settings
hu: %1$s Open Graph beállításai

en: Contact Page
hu: Kapcsolat Oldal

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Copy all these settings to another site's %1$s tab and click "%1$s" there.
hu: Másolj át valamennyi beállítást a %1$s fülén majd klikkelj a "%1$s" oda.

en: Cornerstone content
hu: Sarokkő-tartalom

en: Crawl settings
hu: Feltérképezési beállítások

en: Create %s file
hu: %s fájl létrehozása

en: Creating redirects is a %s feature
hu: Készítsen átirányítást a %s bővítményhez

en: Credits
hu: Készítők

en: Current date
hu: Mai dátum

en: Current day
hu: Mai nap

en: Current month
hu: Ez a hónap

en: Current or first category title
hu: Jelenlegi vagy első kategória címe

en: Current year
hu: Jelenlegi év

en: Dash
hu: Kötőjel

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Date
hu: Dátum

en: Deactivate %s
hu: %s kiegészítő kikapcsolása

en: Default for %2$s, currently: %1$s
hu: Alapértelmezés az alábbihoz: %2$s, jelenleg: %1$s

en: Default settings
hu: Alapértelmezett beállítások

en: Description
hu: Leírás

en: Disable
hu: Kikapcsolás

en: Disable SEO analysis
hu: SEO elemzés kikapcsolása

en: Disable readability analysis
hu: Olvashatósági elemzés kikapcsolása

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disabling Yoast SEO's XML sitemaps will not disable WordPress' core sitemaps. In some cases, this %1$s may result in SEO errors on your site%2$s. These may be reported in Google Search Console and other tools.
hu: A Yoast SEO XML webhelytérképeinek letiltása nem fogja letiltani a WordPress központi webhelytérképeit. Bizonyos esetekben ez %1$s SEO hibákat okozhat%2$s a webhelyén. Ezeket a Google Search Console és más eszközök jelenthetik.

en: Discover why readability is important for SEO.
hu: Fedezd fel, hogy az olvashatóság miért fontos a SEO-ban.

en: Do not allow search engines to show %s in search results.
hu: Ne engedje, hogy a keresőmotorok a keresési eredmények között mutassák: %s

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hu: Szerkesztés &#8220;%s&#8221;

en: Edit Files
hu: Fájlok szerkesztése

en: Edit the content of your %s:
hu: %s tartalmának szerkesztése:

en: Em dash
hu: Hosszú gondolatjel

en: En dash
hu: Gondolatjel

en: Enable the XML sitemaps that %s generates.
hu: Engedélyezze az XML-webhelytérképeket, amelyek %s generálnak.

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enhanced Slack sharing
hu: Továbbfejlesztett Slack megosztás

en: Enter the %1$sSite ID%2$s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
hu: Írd be azt a %sWeboldal Azonosítót (Site ID)%s amelynek a beállításai alapértelmezettek lesznek minden, a hálózatba felvett weboldal esetében. Hagyd üresen, ha egyik oldal beállításait se szeretnéd alapértelmezettnek (ebben az esetben a bővítmény saját alapbeállításai lesznek használatban).

en: Error 404: Page not found
hu: 404-es hiba: az oldal nem található

en: Error: %s
hu: Hiba: %s

en: Est. reading time
hu: Becsült olvasási idő

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Excerpt only
hu: Csak kivonat

en: Existing %1$s Title
hu: Létező %1$s címsor

en: Existing Yoast Meta Description
hu: Meglévő Yoast metaleírás

en: Expected an integer as input.
hu: Csak egész számot lehet megadni.

en: Export settings
hu: Beállítások exportálása

en: Export your %1$s settings
hu: %1$s Beállításod exportálása

en: Export your %1$s settings here, to copy them on another site.
hu: Exportáld ki a %1$s beállításait innen, hogy bemásold majd egy másik honlapba.

en: Extensions
hu: Kiegészítők

en: FAQ
hu: GYIK

en: FAQ Page
hu: GYIK Oldal

en: Facebook Debugger
hu: Facebook hibakereső

en: Facebook profile URL
hu: Facebook profil URL

en: Features
hu: Funkciók

en: Feed crawl settings
hu: Hírforrás feltérképezési beállítások

en: File editor
hu: Fájlszerkesztő

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter by Readability Score
hu: Szűrés olvashatósági pontozás alapján

en: Filter by SEO Score
hu: Szűrés SEO pontszám szerint

en: Filter by content type
hu: Tartalom típus szerinti szűrés

en: Filter posts list
hu: Üzenetek szűrése

en: Find out how a rich snippet can improve visibility and click-through-rate.
hu: Tudjuk meg, hogyan javíthatjuk a láthatóságot és az átkattintási arányt.

en: Find out how cornerstone content can help you improve your site structure.
hu: Fedezze fel, hogy a sarokkő-tartalom hogyan tudja javítani webhelye struktúráját!

en: Find out how the text link counter can enhance your SEO.
hu: Tudjuk meg, hogyan növelheti a szöveges link-számláló a SEO értékünket!

en: First-time SEO configuration
hu: SEO beállítások első alkalommal

en: First-time configuration
hu: Első beállítás

en: Focus keyphrase not set
hu: Nem lett beállítva Fókusz kulcskifejezés

en: Focus keyphrase not set.
hu: Fő kulcskifejezés nincs beállítva.

en: Focus keyword
hu: Fő kulcsszó

en: For this feature to work, %1$s needs to create a table in your database. We were unable to create this table automatically.
hu: Hogy ez a lehetőség működjon, %1$s kell egy új táblázatot hozzon létre az adatbázisában. Mi nem tudtunk új táblázatot létrehozni automatikusan.

en: General
hu: Általános

en: Get %1$s
hu: %1$s beszerzése

en: Get %s
hu: %s beszerzése

en: Get Premium
hu: Válts prémium verzióra

en: Get Yoast SEO Premium
hu: Válts Yoast SEO Prémiumra

en: Get help activating your subscription
hu: Segítség az előfizetés aktiválásához

en: Good
hu: Jó

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
hu: Szép munka! Nincs különösebb SEO probléma.

en: Google Page Speed Test
hu: Google PageSpeed teszt

en: Google Rich Results Test
hu: Google Bővített Találatok Teszt

en: Google has discontinued its Crawl Errors API. Therefore, any possible crawl errors you might have cannot be displayed here anymore. %1$sRead our statement on this for further information%2$s.
hu: Google már kivonta a forgalomból a Crawl Errors API-t. Ezért a továbbiakban bármely crawl-hiba, ami lehetséges lett volna, többé már nem kerül kijelzésre itt. %1$sOlvasd el mi a teendő a továbbiakban%2$s.

en: Google verification codes can only contain letters, numbers, hyphens, and underscores. %s
hu: A Google ellenőrzési kód csak betüket (a,b,c...), számokat (1,2,3...), kötőjelet ( - ) és aláhúzást ( _ ) tartalmazhat. %s

en: Greater than sign
hu: Nagyobb jel

en: Help on: %s
hu: Segítség a következőről: %s

en: Hey, your SEO is doing pretty well! Check out the stats:
hu: Hello, a honlapod SEO szempontból nagyon szépen teljesít! Nézd meg a statisztikákat:

en: Hide this item.
hu: Az elem elrejtése.

en: Home
hu: Kezdőlap

en: How to
hu: Hogyan

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
hu: Súlyos SEO hiba: A keresőrobotok blokkolva vannak.

en: I don't want this site to show in the search results.
hu: Nem akarom, hogy ez a webhely megjelenjen a keresési eredmények között.

en: If the problem persists, please contact support.
hu: Ha a probléma továbbra is fennáll, vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
hu: Ha problémákat észlelsz, %1$skérlek küldj egy hibajelentést%2$s és legjobb tudásunk alapján segítünk neked.

en: If you had a %s file and it was editable, you could edit it from here.
hu: Ha %s fájlod van és az szerkeszthető, akkor itt szerkesztheted.

en: If you still need support and have an active subscription for this product, please email %s.
hu: Ha továbbra is szüksége van támogatásra és aktív előfizetéssel rendelkezik erre a termékre, kérjük, küldjön e-mailt %s.

en: If you want search engines to show this site in their results, you must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
hu: Amennyiben szeretné, hogy megjelenjen weboldala a keresőmotorok keresési találatai között, menjen az %1$sOlvasási beállításokra%2$s és távolítsa el a jelölést a "Megtiltjuk a keresőmotoroknak, hogy bejárják az oldalunkat" jelölőnégyzetből.

en: If you want to apply advanced <code>meta</code> robots settings for this page, please define them in the following field.
hu: Ha szeretnél alkalmazni haladó <code>meta</code> robot beállításokat, kérjük, írd őket a következő mezőbe.

en: If your %s were writable, you could edit it from here.
hu: Amennyiben a %s írható, akkor itt szerkesztheted.

en: Import
hu: Importálás

en: Import and Export
hu: Importálás és Exportálás

en: Import from other SEO plugins
hu: Importálás másik SEO bővítményből

en: Import of settings is only supported on servers that run PHP 5.3 or higher.
hu: A beállítások importálása kizárólag azokon a szervereken támogatott, ahol PHP 5.3 vagy magasabb verzió fut.

en: Import settings
hu: Beállítások importálása

en: Import settings from another %1$s installation by pasting them here and clicking "%2$s".
hu: Importálási beállítások egy másik %1$s telepítésnél, illeszd be őket ide és klikkelj "%2$s".

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) site.
hu: Beállítások importálása más SEO bővítményekből és beállításaid mentése azok alkalmazásához (egy másik) blogon.

en: Instagram profile URL
hu: Instagram profil URL

en: Installation Successful
hu: Sikeres telepítés

en: Installed
hu: Telepítve

en: Installing and activating addons
hu: Bővítmények telepítése és aktiválása

en: Integrations
hu: Integrációk

en: It looks like you've enabled media pages. We recommend that you help us to re-analyze your site by running the SEO data optimization.
hu: Úgy tűnik, engedélyezte a médiaoldalakat. Javasoljuk, hogy segítsen nekünk webhelye újraelemzésében a SEO adatoptimalizálás futtatásával.

en: It's highly recommended to have your postname in the URL of your posts and pages. Consider setting your permalink structure to %s.
hu: Erősen ajánlott, hogy postai neve szerepeljen a bejegyzések és oldalak URL címében. Fontolja meg a közvetlen hivatkozás struktúra %s értékre állítását.

en: Item Page
hu: Tétel Oldal

en: Just another WordPress site
hu: Újabb WordPress honlap

en: Keep
hu: Megtart

en: Keyphrase
hu: Kulcskifejezés

en: Latest blog posts on %1$s
hu: Legutóbbi blogbejegyzések a(z) %1$s oldalon

en: Learn SEO
hu: SEO tanulása

en: Learn about why permalinks are important for SEO.
hu: Tudj meg többet arról, hogy miért fontosak a közvetlen hivatkozások a SEO-hoz.

en: Learn how the SEO analysis can help you rank.
hu: Tudjunk meg többet arról hogy, hogyan segít az SEO elemzés jobb helyezés elérésében.

en: Learn more
hu: További információ

en: Learn more about the benefits of optimized SEO data.
hu: Tudjon meg többet az optimalizált SEO adatok előnyeiről.

en: Left angle quotation mark
hu: Balos macskaköröm

en: Less than sign
hu: Kisebb jel

en: Link suggestions
hu: Link javaslatok

en: LinkedIn profile URL
hu: LinkedIn profil URL

en: Low asterisk
hu: Alacsony csillag

en: Make primary
hu: Legyen elsődleges

en: Make sure you don't miss out on traffic!
hu: Bizonyosodj meg róla, hogy nem veszíted el a forgalmat!

en: Manage your %s subscription on MyYoast
hu: Menedzselje %s feliratkozását a MyYoast-on

en: Mark the most important %1$s as 'cornerstone content' to improve your site structure. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
hu: Jelölje meg a legfontosabb %1$s-t "sarokkő tartalmat" a webhelystruktúra javítása érdekében. %2$s További információ a sarokkőről a %3$s-n.

en: Medical Web Page
hu: Orvosi Weboldal.

en: Meta Desc.
hu: Metaleírás

en: Meta description
hu: Metaleírás

en: Meta description not set.
hu: Metaleírás nincs megadva.

en: Meta description to use for Author page
hu: A szerző oldalán használandó metalírás

en: Meta robots advanced
hu: Robotok beállítása (haladó)

en: Method %1$s() does not exist in class %2$s
hu: Method %1$s() nem létezik a class %2$s-ban

en: Middle dot
hu: Középső pont

en: Modified
hu: Módosítva

en: More information about %1$s
hu: Bővebb információ erről: %1$s

en: MySpace profile URL
hu: MySpace profil URL

en: Name
hu: Név

en: Need support?
hu: Segítségre van szükséged?

en: Needs improvement
hu: Javítani szükséges

en: Network Settings
hu: Hálózati beállítások

en: New
hu: Új

en: New %1$s Title
hu: Új %1$s címsor

en: New URL
hu: Új URL

en: New Yoast Meta Description
hu: Új Yoast metaleírás

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
hu: A hálózatba kerülő új weboldalak ennek a weboldalnak a SEO beállításait öröklik

en: News Article
hu: Újságcikk

en: No
hu: Nem

en: No Archive
hu: Nincs archívum

en: No Focus Keyphrase
hu: Nincs Fókusz Kulcs-kifejezés

en: No Image Index
hu: Nincs indexkép

en: No JSON object was returned.
hu: JSON objektum lekérése eredménytelen.

en: No Snippet
hu: Nincs kódrészlet

en: No ads!
hu: Reklámmentes!

en: No new notifications.
hu: Nincs új értesítés.

en: No numeric value was received.
hu: Nem numerikus értéket kapott.

en: No settings found.
hu: Nem találhatók beállítások.

en: No site has been selected to restore.
hu: Nincs kiválasztva oldal a helyreállításhoz

en: No title
hu: Nincs cím

en: None
hu: Egyik sem

en: Not activated
hu: Nincs aktiválva

en: Not all required fields are given. Missing field %1$s
hu: Nincs minden mező kitöltve.Hiányzó mezők: %1$s

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Number of internal links linking to this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
hu: Az ehhez a bejegyzéshez kapcsolódó belső hivatkozások száma. Nézd meg a "Yoast oszlopok" szöveget a súgó fülön további információkért.

en: Number of outgoing internal links in this post. See "Yoast Columns" text in the help tab for more info.
hu: A kifelé irányuló belső linkek száma a bejegyzésben. További információk a Segítség menüpontban a "Yoast Oszlopok" alatt.

en: Off
hu: Ki

en: Old Configuration Wizard
hu: Régi Konfigurációs varázsló

en: On
hu: Be

en: Once you're certain your site is OK, you can clean up. This will remove all the original data.
hu: Ha biztos vagy benne, hogy a webhely rendben akkor indíthatod a tisztítást. Ez eltávolítja az összes eredeti adatot.

en: Oops, something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please click the button again to re-start the process.
hu: Hoppá, valami hiba történt a SEO adatok optimalizálása megszakadt. Kérlek kattints újra a gombra a folyamat újrakezdéséhez.

en: Optimize SEO Data
hu: SEO adatok optimalizálása

en: Optimize your site for Google News
hu: Optimalizáld az oldalad a google hírek számára

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
hu: Optimalizáld a videóidat, hogy megjelenjenek a keresési eredmények között és többen kattintsanak rád!

en: Organization
hu: Szervezet

en: Outgoing internal links
hu: Kimenő belső linkek

en: Page
hu: Oldal

en: Page %1$d of %2$d
hu: Oldal %1$d a %2$d-ből

en: Page %s
hu: %s. oldal

en: Page URL/Slug
hu: Oldal URL / Közvetlen hivatkozás

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Pagenumber
hu: Oldalszám

en: Pagetotal
hu: Oldalak összesen

en: Parent title
hu: Szülő cím

en: Permalink
hu: Közvetlen hivatkozás

en: Person
hu: Személy

en: Pinterest confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
hu: Pinterest ellenörző kód csak betüket A-tól F-ig tartalmazhat, ezenkívül csak számokat, elválasztójelet és aláhúzásjelent (underscore). %s

en: Pinterest profile URL
hu: Pinterest profil URL

en: Please check the format of the Facebook Page URL you entered. %s
hu: Kérlek ellenőrizd le a megadott Facebook oldal URL címének formátumát. %s

en: Please check the format of the Instagram URL you entered. %s
hu: Kérjük, ellenőrizd a megadott Instagram hivatkozás formátumát. %s

en: Please check the format of the LinkedIn URL you entered. %s
hu: Kérjük, ellenőrizd a megadott LinkedIn hivatkozás formátumát. %s

en: Please check the format of the MySpace URL you entered. %s
hu: Kérjük, ellenőrizd a megadott MySpace hivatkozás formátumát. %s

en: Please check the format of the Pinterest URL you entered. %s
hu: Kérjük, ellenőrizd a megadott Pinterest hivatkozás formátumát. %s

en: Please check the format of the Wikipedia URL you entered. %s
hu: Kérjük, ellenőrizd a megadott Wikipedia hivatkozás formátumát. %s

en: Please check the format of the YouTube URL you entered. %s
hu: Kérjük, ellenőrizd a megadott YouTube hivatkozás formátumát. %s

en: Please check your posts and pages and see if the metadata was successfully imported.
hu: Kérlek ellenőrizd a bejegyzéseket és az oldalakat, hogy a metaadatok sikeresen lettek-e importálva.

en: Please don't show me this notification anymore
hu: Nem akarom többé látni ezt az értesítést

en: Please make a backup of your database before starting this process.
hu: Kérlek, készíts egy biztonsági mentést az adatbázisodról, mielőtt elkezded a folyamatot.

en: Please read %1$sthis help article%2$s to find out how to resolve this problem.
hu: Kérjük olvassa el %1$sezt a cikket%2$s hogy megtudja, hogyan lehet megoldani ezt a problémát.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
hu: Kérlek válassz egy helyes bejegyzés típust az alábbi taxonómiához: "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
hu: Kérlek válassz egy helyes taxonómiát az alábbi bejegyzés típushoz: "%s"

en: Plugin:
hu: Bővítmény:

en: Post Content
hu: Bejegyzés tartalma

en: Post Noindexed
hu: Nem Indexelt Bejegyzés

en: Post Status
hu: Bejegyzés állapota

en: Post day
hu: Bejegyzés napja

en: Post doesn't exist.
hu: A bejegyzés nem létezik.

en: Post has an invalid Content Type: %s.
hu: A bejegyzéshez érvénytelen tartalom típus tartozik: %s.

en: Post is set to noindex.
hu: Bejegyzéshez noindex van beállítva.

en: Post month
hu: Bejegyzés hónapja

en: Post type (plural)
hu: Bejegyzés típus (többesszám)

en: Post type (singular)
hu: Bejegyzés típus (egyes szám)

en: Post year
hu: Bejegyzés éve

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Posts %1$swithout%2$s a focus keyphrase
hu: Bejegyzések fő kulcskifejezés  %1$snélkül%2$s

en: Posts list
hu: Üzenetek listája

en: Posts list navigation
hu: Posztok lista navigációja

en: Posts that should not show up in search results
hu: Bejegyzések, amelyeknek nem kellene megjelennie a keresési találatok között

en: Posts with the SEO score: %s
hu: Poszt SEO értékeléssel: %s

en: Premium
hu: Prémium

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; előnézete

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Primary %s
hu: Elsődleges %s

en: Primary category
hu: Elsődleges kategória

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new sites.
hu: Adatvédelmileg érzékeny (FB adminok és hasonlók), téma specifikus (cím újraírás) és néhány oldal specifikus beállítás nem kerül importálásra az új blogokban.

en: Problems
hu: Problémák

en: Profile Page
hu: Profil Oldal

en: Publication date
hu: Közzététel dátuma

en: QA Page
hu: KV Oldal

en: REST API: Head endpoint
hu: REST API: Head leírási végpont

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
hu: Érj el jobb helyezest mind helyi szinten, mind a Google Mapsban anélkül, hogy megizzadnál!

en: Read more like this on our SEO blog
hu: Olvass hasonlókat a SEO blogunkon

en: Read why XML Sitemaps are important for your site.
hu: Olvasd el, miért fontosak az oldalad számára az XML oldaltérképek?

en: Readability
hu: Olvashatóság

en: Readability analysis
hu: Olvashatósági elemzés

en: Readability score
hu: Olvashatósági pontszám

en: Readability: %s
hu: Olvashatóság: %s

en: Real Estate Listing
hu: Ingatlan Felsorolása

en: Received internal links
hu: Bemenő belső linkek

en: Redirects
hu: Átirányítások

en: Remind me again in 4 weeks.
hu: Ismét értesítsen 4 hét múlva.

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Removes the focus keyphrase section from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
hu: Eltávolítja a metadobozból a fő kulcskifejezés szakaszt, és letiltja az összes SEO-val kapcsolatos javaslatot.

en: Removes the readability analysis section from the metabox and disables all readability-related suggestions.
hu: Eltünteti az olvashatóság fület a metaboxból és letilt minden olvashatósággal kapcsolatos javaslatot.

en: Renew %s
hu: %s megújítása

en: Renew your subscription
hu: Előfizetés megújítása

en: Renew your subscription of %s
hu: %s előfizetés megújítása

en: Replaced with a custom taxonomies description
hu: Kicserélve az egyéni taxonómia leírásával

en: Replaced with a posts custom field value
hu: Helyettesítve egy bejegyzés egyedi mezőértékével

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
hu: Kicserélve a bejegyzések egyéni taxonomiáival, vesszővel elválasztva

en: Replaced with the category description
hu: A kategória leírással helyettesítve

en: Replaced with the content type plural label
hu: Kicserélve a tartalom típus többes szám címkéjére

en: Replaced with the content type single label
hu: Kicserélve a tartalom típus egyes szám címkéjére

en: Replaced with the current date
hu: Behelyettesítve az aktuális dátummal

en: Replaced with the current day
hu: Cseréli az aktuális napon

en: Replaced with the current month
hu: Behelyettesítve az aktuális hónappal

en: Replaced with the current page number
hu: Helyettesítve az aktuális oldal számával

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
hu: Helyettesítve az aktuális oldalszámmal és tartalommal (pl.: 2/4 oldal)

en: Replaced with the current page total
hu: Behelyettesítve az aktuális oldal összes lap számával

en: Replaced with the current search phrase
hu: Behelyettesítve az aktuális keresési kifejezéssel

en: Replaced with the current tag/tags
hu: A jelenlegi címkével/címkékkel helyettesítve

en: Replaced with the current year
hu: Behelyettesítve az aktuális évszámmal

en: Replaced with the date of the post/page
hu: A bejegyzés / oldal dátumával behelyettesítve

en: Replaced with the day the post was published
hu: Helyettesítve a bejegyzés közzétételének napjával

en: Replaced with the first name of the author
hu: Helyettesítve a szerző keresztnevével

en: Replaced with the last name of the author
hu: Lecserélve a szerző családnevére

en: Replaced with the month the post was published
hu: Helyettesítve a bejegyzés közzétételének hónapjával

en: Replaced with the normal title for an archive generated by WordPress
hu: A WordPress által generált archívum szokásos címével váltja fel

en: Replaced with the post categories (comma separated)
hu: A bejegyzés kategóriákkal helyettesítve (vesszővel elválasztva)

en: Replaced with the post content
hu: A bejegyzés tartalmával helyettesítve

en: Replaced with the post/page ID
hu: Behelyettesítve a bejegyzés / oldal ID-vel

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
hu: Behelyettesítve a bejegyzés / oldal szerzőjének (szerzőinek) 'Életrajzi adataival'

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
hu: Behelyettesítve a bejegyzés / oldal szerzőjének (szerzőinek) 'felhasználónevével'

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
hu: A bejegyzés / oldal kivonatával helyettesítve (vagy automatikusan legenerálva, amennyiben még nem létezett)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
hu: A bejegyzés / oldal kivonatával (nem automatikusan generálva)

en: Replaced with the post/page modified time
hu: A bejegyzés / oldal módosításának időpontjával helyettesítve

en: Replaced with the posts focus keyphrase
hu: Felváltva a bejegyzés fő kulcskifejezésével

en: Replaced with the primary category of the post/page
hu: Kicserélve az oldal/bejegyzés főkategóriájára

en: Replaced with the slug which caused the 404
hu: Helyettesítve egy keresőbarát névvel, ami 404-es hibát okozott

en: Replaced with the tag description
hu: A címke leírásával helyettesítve

en: Replaced with the term ancestors hierarchy
hu: Helyettesítve az alap hiearchia kifejezés szerint

en: Replaced with the term description
hu: A kategória leírással helyettesítve

en: Replaced with the term name
hu: A kategória névvel helyettesítve

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
hu: A jelenlegi oldal szülőoldalának címével behelyettesítve

en: Replaced with the title of the post/page
hu: A bejegyzés / oldal címével behelyettesítve

en: Replaced with the year the post was published
hu: Helyettesítve a bejegyzés közzétételének évével

en: Report
hu: Jelentés

en: Request method %1$s is not valid.
hu: %1$s kérés módja nem megfelelő.

en: Restore Site
hu: Oldal helyreállítása

en: Restore site to defaults
hu: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: Right angle quotation mark
hu: Jobbos macskaköröm

en: SEO Settings
hu: SEO beállítások

en: SEO Title
hu: SEO Cím

en: SEO analysis
hu: SEO-elemzés

en: SEO configuration
hu: SEO beállítások

en: SEO issue: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
hu: A felhasznált képnek legalább 200x200pixel felbontásúnak kell lennie ahhoz, hogy felhasználható legyen a Facebook-on vagy más közösségi média oldalon.

en: SEO score
hu: SEO-pontszám

en: SEO title
hu: SEO cím

en: Satirical Article
hu: Szatirikus cikk

en: Save
hu: Mentés

en: Save all
hu: Összes mentése

en: Save changes
hu: Változtatások mentése

en: Save changes to %s
hu: Változtatások mentése ide: %s

en: Schema
hu: Séma

en: Scholarly Article
hu: Tudományos cikk

en: Scroll to see the table content.
hu: Görgess lejjebb a táblázat tartalmához.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
hu: A %1$s Woocemmerce integrációja zökkenőmentesen zajlik és extra funkciókhoz jutsz!

en: Search Console
hu: Google Search Console

en: Search Results Page
hu: Keresési Eredmények Oldal

en: Search phrase
hu: Keresőkifejezés

en: Security: no advanced or schema settings for authors
hu: Biztonság: nincsenek speciális vagy séma beállítások a szerzők számára

en: See the XML sitemap.
hu: Lásd az XML-webhelytérképet.

en: See who contributed to %1$s.
hu: Nézze meg, ki járult hozzá a %1$s-hoz.

en: Select SEO plugin
hu: SEO bővítmény kiválasztása

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings Updated.
hu: Beállítások frissítve.

en: Settings could not be imported:
hu: A beállításokat nem sikerült importálni:

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Settings successfully imported.
hu: Beállítások sikeresen importálva.

en: Should search engines follow links on this %1$s?
hu: A keresőmotorok ezen a linkeken érjék el ezt %1$s?

en: Show %s in search results?
hu: Látszódjon a(z) %s a keresési találatokban?

en: Show All Content Types
hu: Összes tartalom típus mutatása

en: Show debug information
hu: A hibakeresési információk megjelenítése

en: Show this item.
hu: Mutasd meg ezt!

en: Site Admins (default)
hu: Oldal adminisztrátoroknak (alapértelmezett)

en: Site ID
hu: Oldal ID

en: Site title
hu: Oldalcím

en: Site with ID %d not found.
hu: A(z) %d azonosítójú oldal nem található

en: Small tilde
hu: Kis hullám jel

en: Social
hu: Közösségi beállítások

en: Social Media Posting
hu: Közösségi Média Bejegyzés

en: Something has gone wrong and we couldn't complete the optimization of your SEO data. Please %1$sre-start the process%2$s.
hu: Hiba történt, és nem tudtuk befejezni a SEO-adatok optimalizálását. Kérjük, indítsa el a(z) %1$sre-folyamatot%2$s.

en: SoundCloud profile URL
hu: SoundCloud profil URL

en: Start SEO data optimization
hu: SEO adatok optimalizálásának indítása

en: Step 1: Create a backup
hu: 1. lépés: Végezz biztonsági mentést

en: Step 2: Import
hu: 2. lépés: Importáld

en: Step 3: Check your data
hu: 3. lépés: Ellenőrizd az adataid

en: Step 5: Clean up
hu: 5. lépés: Adatok takarítása

en: Success: %s
hu: Siker: %s

en: Summary with large image
hu: Összegzés nagyméretű képpel

en: Super Admins only
hu: Csak szuper adminisztrátoroknak

en: Support
hu: Támogatás

en: Tag
hu: Címke

en: Tag description
hu: Címke leírása

en: Tagline
hu: Jelmondat

en: Take note:
hu: Figyelembe kell venni:

en: Team Yoast
hu: Yoast csapata

en: Tech Article
hu: Műszaki cikk

en: Term description
hu: Kifejezés leírása

en: Term hierarchy
hu: Alapértelmezett hierarchia

en: Term is set to noindex.
hu: A kifejezéshez noindex van állítva.

en: Term title
hu: Kifejezés címe

en: Term404
hu: 404-es kifejezés

en: Text link counter
hu: Szöveges link-számláló

en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
hu: A %1$s admin menü hasznos, egyrészt hasznos, harmadik féltől származó eszközöket tartalmaz az oldalak elemzésére, másrészt megkönnyíti az új értesítések észrevételét.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
hu: A %1$s plugin installálása nem teljes. Kérlek, hivatkozz a %2$sinstallálási instrukciókra%3$s.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
hu: A %1$s bővítmény problémát okozhat, ha együtt van használva a %2$s bővítménnyel.

en: The %s importer functionality uses temporary database tables. It seems your WordPress install does not have the capability to do this, please consult your hosting provider.
hu: A %s importáló funkció ideiglenes adatbázis-táblákat használ. Úgy tűnik, a WordPress telepítés ehhez nem rendelkezik a megfelelő hozzáféréssel. Kérjük, vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: The %s integration offers suggestions and insights for keywords related to the entered focus keyphrase.
hu: %s integrációs javaslat és a beírt fókusz kulcsszóhoz ajánlott kulcsszavak 
     megjelenítése.

en: The SEO analysis offers suggestions to improve the SEO of your text.
hu: Az SEO elemzés javaslatokat tesz a szöveg optimalizására.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
hu: Az alapvető PHP Könyvtár (SPL) kiterjesztés úgy néz ki elérhetetlen. Kérlek keresd a tárhely-szolgáltatódat az engedélyezze az elérést.

en: The URL that this page should redirect to.
hu: Az URL, amire ennek az oldalnak át kell irányítania.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to remove posts from the search results or change the canonical. The settings in the schema tab allows a user to change schema meta data for a post. These are things you might not want any author to do. That's why, by default, only editors and administrators can do this. Setting to "%2$s" allows all users to change these settings.
hu: A %1$s meta mező speciális szakasza lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy eltávolítsa a bejegyzéseket a keresési eredmények közül, vagy megváltoztassa a gyűjtőnevet. A séma lapon található beállítások lehetővé teszik a felhasználó számára, hogy módosítsa egy séma metaadatait. Ezek olyan dolgok, amelyeket nem kívánhat meg egyetlen szerzőtől sem. Ezért ezt alapértelmezés szerint csak a szerkesztők és a rendszergazdák tehetik meg. A "%2$s" értékre állítással minden felhasználó megváltoztathatja ezeket a beállításokat.

en: The browser you are currently using is unfortunately rather dated. Since we strive to give you the best experience possible, we no longer support this browser. Instead, please use %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.
hu: A böngésző, amit jelenleg használsz sajnos már nem támogatott. Azért küzdünk, hogy a legjobb élményt tudjuk neked nyújtani. Nem támogatjuk tovább ezt a böngészőt. Kerjük használd az alábbi böngészőket %1$sFirefox%4$s, %2$sChrome%4$s or %3$sMicrosoft Edge%4$s.

en: The canonical URL that this page should point to. Leave empty to default to permalink. %1$sCross domain canonical%2$s supported too.
hu: A kanonikus URL, amelyre ez az oldal mutasson. Hagyjuk üresen, ha az alapértelmezett közvetlen linkeket szeretnénk használni. %1$sDomainek közti kanonikus URL-ek%2$s is támogatottak.

en: The cornerstone content feature lets you to mark and filter cornerstone content on your website.
hu: A sarokkő-tartalom beállítás lehetővé teszi, hogy megjelöljön és szűrjön a sarokkő-tartalomra a webhelyén.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
hu: Az alap blog beállításnak meg kell egyeznie a használni kívánt numerikus blog id-val (azonosítóval).

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
hu: A szűrő kiterjesztése elérhetetlennek tűnik.Kérlek, fordulj a web host -jához, hogy kapcsolja be.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
hu: Az első tényleges minden-az-egyben SEO megoldás WordPresshez, amely oldalakon belüli tartalom elemzést, XML oldaltérképet és sok mást is tartalmaz.

en: The form contains %1$s error. %2$s | The form contains %1$s errors. %2$s
hu[0]: A form %1$s hibát. %2$s tartalmaz
hu[1]: A form %1$s hibát. %2$s tartalmaz

en: The links columns show the number of articles on this site linking %3$sto%4$s this article and the number of URLs linked %3$sfrom%4$s this article. Learn more about %1$show to use these features to improve your internal linking%2$s, which greatly enhances your SEO.
hu: A hivatkozások oszlopai a webhelyen található cikkek számát mutatják, amelyek a cikkhez %3$sto%4$s hivatkoznak, és a %3$sfr%4$s e cikkhez kapcsolódó URL-ek száma. Tudjon meg többet arról, hogy %1$shogyan használja ezeket a funkciókat a %2$s belső összeköttetésének javításához, ami nagyban javítja SEO-ját.

en: The plugin %2$s changes your site's output and in doing that differentiates between search engines and normal users, a process that's called cloaking. We highly recommend that you disable it.
hu: A(z) %2$s bővítmény megváltoztatja a webhelyed kimenetét, eközben különbséget tesz a keresőmotorok és a felhasználók között. Ezt a folyamatot cloaking-nak nevezzük. Javasoljuk, hogy a bővítményt kapcsold ki.

en: The post %1$s appeared first on %2$s.
hu: A %1$s bejegyzés először %2$s-én jelent meg.

en: The post could not be found.
hu: A bejegyzés nem található.

en: The premium version of %1$s with more features & support.
hu: A  %1$s prémium változat, több beállítási lehetőséget és támogatást tartalmaz.

en: The readability analysis offers suggestions to improve the structure and style of your text.
hu: Az olvashatósági elemzés javaslatokat tesz a szöveg struktúrájának és stílusának feljavítására.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
hu: A téma %s címkéjében meghatározott elválasztó.

en: The site's name
hu: A weboldal neve

en: The site's tagline
hu: Honlap jelmondata

en: The submitted value was: %s
hu: A beküldött érték: %s

en: The term could not be found.
hu: A kifejezés nem található.

en: The text link counter feature is not working as expected
hu: A szöveg hivatkozás számláló funkció nem működik megfelelően

en: The text link counter helps you improve your site structure.
hu: A szöveg link számláló segít feljavítani a weboldalad struktúráját.

en: The text link counter helps you improve your site structure. %1$sFind out how the text link counter can enhance your SEO%2$s.
hu: A szöveges hivatkozásszámláló segít javítani a webhely struktúráját. %1$sTudja meg, hogyan javíthatja a szöveges linkek számlálója a SEO%2$s.

en: The text link counter is working as expected
hu: A szöveges hivatkozás-számláló a várt módon működik

en: There is a new notification. | There are new notifications.
hu[0]: Van egy új értesítés.
hu[1]: Új értesítések vannak.

en: These are settings for the %1$s plugin by %2$s
hu: Ezek a beállításai a %1$s pluginnak a %2$s szerint

en: This %1$s REST API endpoint gives you all the metadata you need for a specific URL. This will make it very easy for headless WordPress sites to use %1$s for all their SEO meta output.
hu: Ez a %1$s REST API-végpont megadja az összes metaadatot, amelyre az adott URL-hez szüksége van. Megkönnyítive a Head leírás nélküli WordPress oldalak számára a %1$s használatát az összes SEO metaleíráshoz.

en: This adds an author byline and reading time estimate to the article’s snippet when shared on Slack.
hu: Ez hozzáadja a szerző byline és az olvasási idő becslését a cikk részletéhez, mikor a Slack alkalmazásban megosztásra kerül.

en: This feature has been disabled by the network admin.
hu: Ez a funkció a kiszolgáló rendszergazdája által ki van kapcsolva.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
hu: Egy létező Blognak kell lennie. A Blog %s nem létezik, vagy törlésre van beállítva.

en: This tab allows you to selectively disable %1$s integrations with third-party products for all sites in the network. By default all integrations are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle an integration on or off for their site. When you disable an integration here, site admins will not be able to use that integration at all.
hu: Ezen a fülön endegélyezheted a ki nem választott %1$s integrációkat a külső forrásból származó összes oldalra. Alapértelmezett esetben az összes integráció engedélyezett, ami lehetővé teszi a webhely rendszergazdáinak, hogy maguk választhassák ki, a webhely integráció be vagy ki kapcsolását.

en: This tab allows you to selectively disable %s features for all sites in the network. By default all features are enabled, which allows site admins to choose for themselves if they want to toggle a feature on or off for their site. When you disable a feature here, site admins will not be able to use that feature at all.
hu: Ez a lap lehetővé teszi a %s szolgáltatások szelektív letiltását a hálózat összes webhelyén. Alapértelmezés szerint az összes szolgáltatás engedélyezve van, amely lehetővé teszi a webhely adminisztrátorai számára, hogy eldönthessék, ha egy funkciót be vagy ki szeretnének kapcsolni a saját webhelyükön. Ha egy funkciót itt letilt, a webhely adminisztrátorai egyáltalán nem használják ezt a funkciót.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
hu: Ez az eszköz segít abban, hogy gyorsan változtathass a SEO-d szempontjából olyan fontos fájlokon mint a robots.tx, és a .htaccess.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
hu: Ez az eszköz lehetővé teszi, hogy könnyen megváltoztassuk a bejegyzéseink címét és leírását anélkül, hogy az adott bejegyzések egyenként kellene szerkeszteni a hagyományos szerkesztővel.

en: This will import the post metadata like SEO titles and descriptions into your %1$s metadata. It will only do this when there is no existing %1$s metadata yet. The original data will remain in place.
hu: Ez importálja a bejegyzés metaadatokat, mint például a SEO címeket és leírásokat %1$s metaadataihoz. Ez csak akkor fog megtörténni, ha még nem létezik %1$s metaadat. Az eredeti adatok továbbra is érvényben maradnak.

en: Time needed:
hu: Szükséges idő:

en: Title
hu: Címsor

en: Title to use for Author page
hu: A szerző oldalán használt cím

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
hu: Ezt a címet jeleníti meg az oldalhoz az útvonalban

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
hu: Ahhoz, hogy átirányítást hozzunk létre és megoldjuk ezt a problémát, %1$s -ra van szükségünk. Megvásárolhatjuk a bővítményt, beleértve 1 évi támogatást és frissítést itt: %2$s.

en: To view your current crawl errors, %1$splease visit Google Search Console%2$s.
hu: Jelenlegi crawl-hiba megtekintése érdekében, %1$slátogass el a Google Search Console-ra%2$s.

en: Toggle %1$s's XML Sitemap
hu: XML Webhelytérkép mutatása %1$s

en: Tools
hu: Eszközök

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
hu: Megpróbálom felépíteni a webhelytérkép gyorsítótár kulcsát, de a postfix és prefix kombináció túl kevés helyet hagy ahhoz, hogy ezt megtehesse. Valószínűleg egy olyan oldalt kér, amely kifutott a várható tartományból.

en: Tumblr profile URL
hu: Tumblr profil URL

en: Twitter usernames can only contain letters, numbers, and underscores. %s
hu: Twitter felhasználónevek csak betüket tartalmazhatnak, továbbá még számokat és aláhúzásjelet (underscore). %s

en: Uncategorized
hu: Nem kategorizált

en: Unlock with Premium
hu: Feloldás Prémiummal

en: Unlock with Premium!
hu: Feloldás Prémiummal!

en: Update %s
hu: %s frissítése

en: Update to the latest version of %s
hu: Frissítés a %s legfrissebb verziójára

en: Updated %s
hu: %s frissítve

en: Upgrade to %s
hu: Frissítés %sra

en: Upload Image
hu: Kép feltöltése

en: Usage tracking
hu: Használat követés

en: Use Image
hu: Kép használata

en: User description
hu: Felhasználói leírás

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
hu: Az űrlap segítségével vissza tudod állítani az eredeti SEO beállításokat.

en: Vertical bar
hu: Függőleges vonal

en: View
hu: Megtekintés

en: View &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; megtekintése

en: WARNING:
hu: FIGYELMEZTETÉS:

en: WP Page Title
hu: WP oldal címe

en: Wait for a week or so, until %1$s automatically processes most of your content in the background.
hu: Várjunk nagyjából egy hetet, amíg a %1$s automatikusan feldolgozza a háttérben a tartalmaink nagy részét.

en: Want to learn SEO from Team Yoast? Check out our %1$s!
hu: Szeretnél a SEO-ról tanulni a Team Yoast-tól? Keresd fel a %1$s-t!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
hu: Figyelmeztetés: noha itt is állíthatod a metarobotok beállításait, az egész oldal noindex-re van állítva az oldalra vonatkozó privacy beállításokban, így ezeknek a beállításoknak nem lesz hatása.

en: Warning: the variable %1$s cannot be used in this template. See the %2$s for more info.
hu: Figyelem: A(z) %1$s változó nem használható ebben a sablonban. További információért tekintsd meg a %2$s-t!

en: We estimate this could take a long time, due to the size of your site. As an alternative to waiting, you could:
hu: Becsléseink szerint ez hosszú időt vehet igénybe a webhely mérete miatt. A várakozás alternatívájaként:

en: We estimate this will take a couple of minutes.
hu: Ez előreláthatólag egy néhány percet fog igénybe venni.

en: We estimate this will take less than a minute.
hu: Ez előreláthatólag kevesebb mint egy percet fog igénybe venni.

en: We have both free and premium online courses to learn everything you need to know about SEO.
hu: Rendelkezünk ingyenes és prémium online kurzusokkal is, hogy mindent megtanulhass a SEO-ról, amire szükséged van.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
hu: Az alábbi problémákat találtuk, amelyek befolyásolhatják az oldalad SEO-ját.

en: We've detected data from one or more SEO plugins on your site. Please follow the following steps to import that data:
hu: Úgy tűnik, egy vagy több SEO bővítményből származó adat van a weboldaladon. Kérlek kövesd az alábbi lépéseket az adatok importálásához:

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
hu: Észleltük, hogy egy ideje már használjuk a %1$s-t, reméljük örömmel. Nagyon boldogok lennénk, ha ezt %2$sa WordPress.org-on is megosztanád, és 5 csillaggal értékelnél minket%3$s!

en: We've written an article about %1$show to use the SEO score and Readability score%2$s.
hu: Írtunk egy cikket arról, hogy %1$shogyan használja a SEO pontszámot és az olvashatósági pontszámot%2$s.

en: Web Page
hu: Weboldal

en: Who should have access to the %1$s settings
hu: Akik hozzáférhetnek a %1$s beállításaihoz

en: Wikipedia page about you
hu: Wikipédia oldal rólad

en: With %s, you can easily create such redirects.
hu: Azzal, hogy %s, könnyen készíthetsz hasonló átirányításokat.

en: Workouts
hu: Edzések

en: Written by
hu: Szerző:

en: XML sitemaps
hu: XML oldaltérképek

en: Yandex confirmation codes can only contain letters from A to F, numbers, hyphens, and underscores. %s
hu: A Yandex ellenörző kód csak betüket A-tól F-ig tartalmazhat, ezenkívül csak számokat, elválasztójelet és aláhúzásjelent (underscore). %s

en: Yes
hu: Igen

en: You are not allowed to activate plugins.
hu: Nincs számodra engedélyezve a bővítmények aktiválása.

en: You are not allowed to install plugins.
hu: Nincs számodra engedélyezve a bővítmények telepítése.

en: You are not allowed to modify unregistered network settings.
hu: Nincs engedélyed, hogy módosítsd a regisztrálatlan hálózati beállításokat.

en: You are not allowed to perform this action.
hu: Nincs engedélye a művelethez.

en: You are using a custom tagline or an empty one.
hu: Egyéni vagy üres címkét használ.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
hu: Helyrehozhatod ezt a %1$sKözvetlen Hivatkozások oldalon%2$s.

en: You can probably find an answer to your question in our %1$shelp center%2$s.
hu: Valószínűleg megtalálhatja a választ a kérdésére %1$ssúgóközpontunkban%2$s.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored.
hu: Felgyorsíthatja webhelyét, ha engedélyezi, hogy néhány optimalizálást végezzünk a SEO adatok tárolásának módjával és a belső linkek összekapcsolódásának hálózatával kapcsolatban.

en: You can speed up your site and get insight into your internal linking structure by letting us perform a few optimizations to the way SEO data is stored. If you have a lot of content it might take a while, but trust us, it's worth it.
hu: Felgyorsíthatja webhelyét, ha engedélyezi, hogy néhány optimalizálást végezzünk a SEO adatok tárolásának módjával és a belső linkek összekapcsolódásának hálózatával kapcsolatban. Ha sok tartalma van, eltarthat egy ideig, de bízzon bennünk, megéri.

en: You can't edit %s that aren't yours.
hu: A %s nem szerkeszthető, mert nem a sajátja.

en: You can't edit %s.
hu: A %s nem szerkeszthető.

en: You cannot create a %s file.
hu: Nem hozhatsz létre egy %s fájlt.

en: You cannot edit the %s file.
hu: Nem szerkesztheted a %s fájlt.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
hu: Nem szabályozhatod felül a WPSEO irányadó változó cseréjét azzal, hogy azonos névvel regisztálsz egy változót. Használd a "wpseo_replacements" szűrőt a csereérték megadása helyett!

en: You changed the default WordPress tagline
hu: Megváltoztatta az alapértelmezett WordPress címkét

en: You do have your postname in the URL of your posts and pages.
hu: A bejegyzések és oldalak URL címében szerepel a bejegyzése és az oldalai.

en: You do not have the required rights to export settings.
hu: Nincs megfelelő jogosultsága az export beállításokhoz.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages
hu: Nincs beállítva a bejegyzésnév URL-be ágyazása a bejegyzéseknél és az oldalaknál.

en: You don't have a %s file, create one here:
hu: A %s fájl hiányzik, itt hozható létre:

en: You don't have any published posts, your SEO scores will appear here once you make your first post!
hu: Még nincs közzétett bejegyzésed, a SEO érték itt fog megjelenni, amint elkészíted az első bejegyzésed!

en: You have %d hidden notification: | You have %d hidden notifications:
hu[0]: %d rejtett értesítés:
hu[1]: %d rejtett értesítés:

en: You have %d hidden problem: | You have %d hidden problems:
hu[0]: %d db. rejtett probléma:
hu[1]: %d rejtett probléma:

en: You have previously set your site to represent a person. We’ve improved our functionality around Schema and the Knowledge Graph, so you should go in and %1$scomplete those settings%2$s.
hu: Korábban honlapod mint személy reprezentáció lett beállítva. Nemrégiben megújultak a Schema és a Knowledge Graph, tehát el kellene látogatnod és %1$svéglegesíteni az összes beállítást%2$s.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
hu: Nem megengedett HTML használata az érték megadásánál.

en: You just deleted a %1$s.
hu: Töröltél egy %1$s.

en: You just trashed a %1$s.
hu: Lomtárba helyeztél egy %1$s.

en: You searched for
hu: A következőre kerestünk rá

en: You searched for %s
hu: Keresés: %s

en: You should change the default WordPress tagline
hu: Meg kell változtatnia az alapértelmezett WordPress címke sort

en: You should create a redirect to ensure your visitors do not get a 404 error when they click on the no longer working URL.
hu: Átirányítás készítése lenne szükséges, hogy a látogatok ne kapjanak 404-es hibát, amikor egy már nem létező URL-re kattintanak.

en: You still have the default WordPress tagline. Even an empty one is probably better.
hu: Még mindig van az alapértelmezett WordPress címke. Még egy üres is valószínűleg jobb.

en: YouTube profile URL
hu: YouTube profil URL

en: Your %1$s settings:
hu: %1$s beállításaid:

en: Your permalink structure includes the post name
hu: A közvetlen hivatkozás struktúrád tartalmazza a bejegyzés nevét

en: Your site will continue to work normally, but won't take full advantage of %s.
hu: Webhelye továbbra is normálisan működik, de nem használja ki teljes mértékben a (z) %s előnyeit.

en: archived
hu: archiválva

en: deleted
hu: törölve

en: description (custom taxonomy)
hu: leírás (egyéni taxonómia)

en: mature
hu: felnőtt

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Lomtár <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Lomtár <span class="count">(%s)</span>

en: public
hu: nyilvános

en: this author's archives
hu: szerző archívumai
