Themes - Twenty Seventeen - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Footer
hu: Lábrész

en: Blog Sidebar
hu: Blog oldalsáv

en: Scroll down to content
hu: Görgetés a tartalomhoz

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
hu: Kávé

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
hu: Szendvics

en: Pause background video
hu: Háttér videó szüneteltetése

en: Play background video
hu: Háttér videó lejátszása

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
hu: Amennyiben kétoszlopos elrendezést választunk, az oldal címsora az egyik oszlop, a tartalom a másik oszlop.

en: Next Post
hu: Következő bejegyzés

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

note: translators: %s: Post date.
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
hu: <span class="screen-reader-text">Beküldve:</span> %s

note: translators: %s: Post author.
en: by %s
hu: Szerző: %s

en: Please define an SVG icon filename.
hu: Adjunk meg egy SVG ikon fájlnevet.

note: translators: %d: The front page section number.
en: Front Page Section %d Content
hu: Felhasználói oldal szekció %d tartalom

en: Two Column
hu: Kettő oszlop

en: One Column
hu: Egy oszlop

en: Page Layout
hu: Oldal elrendezés

en: Theme Options
hu: Sablon beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Light
hu: Világos

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Default Header Image
hu: Alapértelmezett fejrész-kép

en: Footer 2
hu: 2. lábrész

en: Add widgets here to appear in your footer.
hu: A lábrészben történő megjelenítéshez itt hozzunk létre widgeteket.

en: Footer 1
hu: 1. lábrész

en: Top Menu
hu: Felső menü

en: Reply
hu: Válasz

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem találtuk meg amit kerestünk. :) Talán, egy újabb keresés segíthetne...

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételekhez igazodó eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

en: Previous Post
hu: Korábbi bejegyzés

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

[ctx: submit button]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
hu: Keresés a következő kifejezésre:

note: translators: Search query.
en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu: <span class="screen-reader-text">"%s"</span> bővebben

en: Dark
hu: Sötét

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hu: A Twenty Sixteen használatához minimálisan a WordPress 4.7 verziója szükséges. Ezen a honlapon a %s verzió üzemel. A frissítést követően próbáljuk újra.

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu: <span class="screen-reader-text">"%s"</span> szerkesztése

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Menu
hu: Menü

en: Skip to content
hu: Tartalomhoz

en: Collapse child menu
hu: Almenü összezárása

en: Expand child menu
hu: Almenü szétnyitása

en: Social Links Menu
hu: Közösségi hivatkozások menü

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: Footer Social Links Menu
hu: Lábrész közösségi hivatkozások menü

en: Comments are closed.
hu: A hozzászólások jelenleg nem engedélyezettek ezen a részen.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
hu[0]: %1$s hozzászólás &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez
hu[1]: %1$s hozzászólás &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
hu: Egy hozzászólás &ldquo;%s&rdquo; bejegyzéshez

en: Page
hu: Oldal

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hu: Úgy tűnik, ezen a helyen nem található amit kerestünk. Talán egy újabb keresés segíthetne.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: A keresett oldal nem található.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
hu: WordPress Magyarország Közösség
