Themes - Twenty Sixteen - en to hu translation catalogue (63 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
hu: Twenty Sixteen modernizált kinézete egyike a legnépszerűbb WordPress kinézetnek - vízszintes szalagcímmel és a választható jobb oldali oldalsáv tökéletes a blogokhoz, és más weboldalakhoz is. Saját színbeállításokkal és szépséges alapértelmezett színsémákkal, a kellemes, képernyőhöz igazodó rugalmas dizájn, amely a mobil megjelenést helyezi előtérbe, és minden részlete kifogástalanul kidolgozott. WordPress a Twenty Sixteen sablonnal minden eszközön ragyogóan mutat.

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu: <span class="screen-reader-text">"%s"</span> bővebben

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu: <span class="screen-reader-text"> "%s"</span> szerkesztése

en: Red
hu: Vörös

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo; bejegyzéshez egy hozzászólás

[ctx: submit button]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
hu: Keresés a következő kifejezésre:

en: Footer Social Links Menu
hu: Lábrész közösségi hivatkozások menü

en: Footer Primary Menu
hu: Lábrész elsődleges menü

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
hu: Az oldalsávon történő megjelenítéshez itt kell widgetet hozzáadni.

en: Featured
hu: Kiemelt

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem találtuk meg amit kerestünk. :) Talán, egy újabb keresés segíthetne...

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételekhez igazodó eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hu: Készen állunk az első bejegyzés közzétételére? <a href="%1$s">Kezdőlépések</a>.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

note: translators: %s: The post author display name.
en: View all posts by %s
hu: %s összes bejegyzése

en: Author:
hu: Szerző:

en: Previous post:
hu: Korábbi bejegyzés:

en: Previous
hu: Előző

en: Next post:
hu: Következő bejegyzés:

en: Next
hu: Következő

note: translators: %s: The search query.
en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
hu: Címke

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
hu: Kategória

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
hu: Közzétéve

note: translators: %s: Post title.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hu: <span class="screen-reader-text"> %s</span> bejegyzéshez hozzászólás

[ctx: Used before post format.]
en: Format
hu: Forma

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
hu: Szerző

en: Yellow
hu: Sárga

en: Gray
hu: Szürke

en: Dark
hu: Sötét

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Secondary Text Color
hu: Másodlagos szövegszín

en: Main Text Color
hu: Fő szöveg szín

en: Link Color
hu: Hivatkozás színe

en: Page Background Color
hu: Oldal háttérszín

en: Base Color Scheme
hu: Alap színséma

note: translators: %s: The current WordPress version.
en: Twenty Sixteen requires at least WordPress version 4.4. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hu: A Twenty Sixteen használatához minimálisan a WordPress 4.4 verziója szükséges. Ezen a honlapon a %s verzió üzemel. A frissítést követően próbáljuk újra.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
hu: <span class="meta-nav">Kategória</span>: <span class="post-title">%title</span>

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
hu: Teljes méret

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Next Image
hu: Következő kép

en: Previous Image
hu: Előző kép

en: Menu
hu: Menü

en: Skip to content
hu: Tartalomhoz

en: collapse child menu
hu: almenü összezárása

en: expand child menu
hu: almenü szétnyitása

en: Content Bottom 2
hu: Tartalom alatt 2

en: Appears at the bottom of the content on posts and pages.
hu: A bejegyzések és oldalak tartalma alatt jelenik meg.

en: Content Bottom 1
hu: Tartalom alatt 1

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Social Links Menu
hu: Közösségi hivatkozások menü

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s!

en: Comments are closed.
hu: A hozzászólások jelenleg nem engedélyezettek ezen a részen.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez %1$s hozzászólás
hu[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez %1$s hozzászólás

en: Page
hu: Oldal

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hu: Úgy tűnik, ezen a helyen nem található amit kerestünk. Talán egy újabb keresés segíthetne.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: A keresett oldal nem található.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
hu: WordPress Magyarország Közösség
